Opinie czytelników

Zapraszamy wszystkich czytelników i osoby zainteresowane rozwojem Jeleniej Góry aby komentowały nasze poczynania oraz ideologię którą chcemy promować wśród samorządu.

4 myśli na “Opinie czytelników

 1. Co roku ktoś nam obiecuję, że będzie lepiej a wg. nieoficjalnych rankingów Jelenia Góra jest ma 20 miejscu najbardziej rozpadajacych się miast w Polsce. Czyli „ciągle się niby doskonalimy” a jest jak jest. Jak to zmienić?

  1. Czy uważasz, że w takim razie nie powinniśmy nic robić bo zawsze się skończy na obietnicach?
   Dlatego też chyba stowarzyszenie ETOS JG musi się kierować przede wszystkim wartościami, które zdefiniowało jako kluczowe. Poczytaj:
   http://etos.jgora.pl/index.php/wartosci/
   Chyba nie chodzi o obiecywanie gruszek na wierzbie tylko właśnie trzymanie się jednego: mniej rozrzutnie i bardziej skutecznie (profesjonalizm zarządzania) zarządzać miastem a może się stać jednym z najbardziej atrakcyjnych w Polsce. Wtedy może się okazać, że zacznie pojawiać się coraz więcej inwestorów, następnie coraz więcej wartościowej pracy, a następnie coraz chętniej ludzie będę nie uciekać z JG tylko tu się osiedlać.
   pozdrawiam
   Paweł Staworzyński

 2. W naszym pięknym mieście brakuje rozrywki dla młodych ludzi. Coraz więcej znajomych emigruje do Wrocławia lub innego misja w Polsce. Jeżeli tak dalej pójdzie to nasze miasto opustoszeje. Jestem za tym aby zająć się atrakcjami i rozrywka dla młodych ludzi. Czymś co przyciągnie ludzi z mniejszych miast i zatrzyma jeleniogorzan. Potencjał jest ogromny lecz mam wrażenie, że aktualnie wszyscy olewaja ten temat i jest coraz gorzej. Jest wiele rozwiązań, pomysłów i sposobów na to, lecz potrzeba świeżej krwi, młodych ludzi którzy się tym zajmą i rozwiążą ten problem, a przede wszystkim chęci!!!

  1. Przemek,
   to może zaproponuj jakieś konkretne pomysły!
   Bardzo chętnie weźmiemy je pod uwagę i może uda się coś z nich wdrożyć w rzeczywistości.

Możliwość komentowania jest wyłączona.